Top 100 similar websites like

www.fakulteti.mkCheck fakulteti.mk website worth

fakulteti.mk alternatives and competitors


time.mk

time.mk time.mk time.mk
Вести
Вести


Daily Traffic: 22,403 Website Worth: $ 137,700
novamakedonija.com.mk

novamakedonija.com.mk novamakedonija.com.mk novamakedonija.com.mk
Нова Македонија - Првиот македонски дневен весник - Нова Македонија
Нова Македонија - Првиот македонски дневен весник - Нова Македонија


Daily Traffic: 27,402 Website Worth: $ 94,500
reklama5.mk

reklama5.mk reklama5.mk reklama5.mk
Oglasi | Reklama5.mk | Огласи | Автомобили | Недвижнини | Компјутери | Мобилн телефони | Услуги,Бизнис | Вработување | Реклами |
Oglasi | Reklama5.mk | Огласи | Автомобили | Недвижнини | Компјутери | Мобилн телефони | Услуги,Бизнис | Вработување | Реклами |


Daily Traffic: 7,550 Website Worth: $ 94,400
sitel.com.mk

sitel.com.mk sitel.com.mk sitel.com.mk
Сител Телевизија |
Сител Телевизија |


Daily Traffic: 17,400 Website Worth: $ 89,000
alsat-m.tv

alsat-m.tv alsat-m.tv alsat-m.tv
Televizioni - Alsat
ALSAT-M


Daily Traffic: 6,515 Website Worth: $ 76,500
netpress.com.mk

netpress.com.mk netpress.com.mk netpress.com.mk
NetPress | Независна Новинска Агенција
Независна Новинска Агенција


Daily Traffic: 7,700 Website Worth: $ 49,500
crnobelo.com

crnobelo.com crnobelo.com crnobelo.com
CRNOBELO.com
CRNOBELO.com е лајфстајл портал кој нуди вонвременски содржини чија примарна цел е да ги забавува посетителите, но и да им нуди содржини кои се корисни во секојдневното живеење.


Daily Traffic: 5,000 Website Worth: $ 46,700
fokus.mk

fokus.mk fokus.mk fokus.mk
Фокус
Ердоган ја сведе Фон дер Лајен на помошничка на Мишел, тоа не... 13.04.2021 ВМРО-ДПМНЕ: Партиски функционери и нивни роднини се на листата на владини хонорарци 12.04.2021 Рашковски воз


Daily Traffic: 10,418 Website Worth: $ 44,100
off.net.mk

off.net.mk off.net.mk off.net.mk
Off
powered by Trendolend


Daily Traffic: 6,000 Website Worth: $ 42,500
pazar3.mk

pazar3.mk pazar3.mk pazar3.mk
Купувај и продавај автомобили, телефони, станови и многу друго, лесно и едноставно на Пазар3.мк
Pazar3 Огласи – Најголемото место за тргување во Македонија! Овде можете да го продадете она што не Ви е потребно и да купувате се што Ви треба: Куќа во Битола, Стан во Центар, Автомобил во Охрид, Смарт телефони во Скопје, Миленичиња во Струмица и многу повеќе. Креирај оглас или разгледај ги постоечките огласи и направи одлична зделка!


Daily Traffic: 3,762 Website Worth: $ 41,800
femina.mk

femina.mk femina.mk femina.mk
Femina.mk | Женски сајт и форум
Femina.mk | Женски сајт и форум


Daily Traffic: 4,800 Website Worth: $ 37,300
vlada.mk

vlada.mk vlada.mk vlada.mk
Влада на Република Северна Македонија
Влада на Република Северна Македонија


Daily Traffic: 1,045 Website Worth: $ 31,300
slobodenpecat.mk

slobodenpecat.mk slobodenpecat.mk slobodenpecat.mk
Слободен печат - Слободен печат
Слободен печат


Daily Traffic: 6,000 Website Worth: $ 28,100
denesen.mk

denesen.mk denesen.mk denesen.mk
Denesen.mk - Не биди вчерашен, читај Денешен
Denesen.mk - Не биди вчерашен, читај Денешен


Daily Traffic: 6,584 Website Worth: $ 28,000
plusinfo.mk

plusinfo.mk plusinfo.mk plusinfo.mk
Please Wait... | Cloudflare
Please Wait... | Cloudflare


Daily Traffic: 5,100 Website Worth: $ 27,700
a1on.mk

a1on.mk a1on.mk a1on.mk
Почетна - А1он
Нема компромис за вистината


Daily Traffic: 6,900 Website Worth: $ 26,400
kanal5.com.mk

kanal5.com.mk kanal5.com.mk kanal5.com.mk
Канал 5
Канал 5 телевизија како една од водечките телевизиски куќи во Македонија, од 1998 година на малите екрани до гледање онлајн денес, известува за најновите вести од Македонија, регионот и светот.


Daily Traffic: 3,850 Website Worth: $ 24,900
grid.mk

grid.mk grid.mk grid.mk
GRID.mk | Najnovi vesti od Makedonija i svetot
Најнови вести од Македонија и светот. Најдобрите македонски телевизии и портали на едно место. Политика, Спорт, Култура и други интересни содржини.


Daily Traffic: 5,600 Website Worth: $ 24,700
infomax.mk

infomax.mk infomax.mk infomax.mk
INFOMAX.MK
Информации без цензура.


Daily Traffic: 3,750 Website Worth: $ 23,400
press24.mk

press24.mk press24.mk press24.mk
Press24 | Од секој агол
Press24 | Од секој агол


Daily Traffic: 3,750 Website Worth: $ 21,400
mkd.mk

mkd.mk mkd.mk mkd.mk
МКД.мк
Одраз на вистината


Daily Traffic: 5,800 Website Worth: $ 21,100
republika.mk

republika.mk republika.mk republika.mk
Република
За подобро да се разбереме ... Поблиску до културата, информациите, настаните, светот и политиката


Daily Traffic: 4,650 Website Worth: $ 20,000
libertas.mk

libertas.mk libertas.mk libertas.mk
Насловна - Либертас
Насловна - Либертас


Daily Traffic: 3,274 Website Worth: $ 20,000
kurir.mk

kurir.mk kurir.mk kurir.mk
Kurir.mk - Најнови вести
Најнови вести


Daily Traffic: 3,850 Website Worth: $ 19,000
telma.com.mk

telma.com.mk telma.com.mk telma.com.mk
Please Wait... | Cloudflare
Please Wait... | Cloudflare


Daily Traffic: 2,786 Website Worth: $ 17,000
faktor.mk

faktor.mk faktor.mk faktor.mk
Фактор Портал
Фактор портал


Daily Traffic: 4,200 Website Worth: $ 15,500
radiomof.mk

radiomof.mk radiomof.mk radiomof.mk
Радио МОФ — Радио МОФ е интернет радио кое продуцира и споделува музички и информативни содржини кои се достапни на www.radiomof.mk.
Радио МОФ е интернет радио кое продуцира и споделува музички и информативни содржини кои се достапни на www.radiomof.mk.


Daily Traffic: 1,412 Website Worth: $ 15,300
makfax.com.mk

makfax.com.mk makfax.com.mk makfax.com.mk
Почетна
Совеста на Македонија


Daily Traffic: 3,800 Website Worth: $ 13,900
daily.mk

daily.mk daily.mk daily.mk
Daily.mk - Вести
Наједноставниот и најбрзиот начин да стигнете до најновите и најпопуларните вести на македонски јазик. Читајте конкретно со daily.mk .


Daily Traffic: 2,100 Website Worth: $ 13,600
vrabotuvanje.com.mk

vrabotuvanje.com.mk vrabotuvanje.com.mk vrabotuvanje.com.mk
Vrabotuvanje.com - Огласи за работа и совети за кариера
Најди работа и вработи се! Најголем број огласи за вработување, пракса и стипендии во Македонија и странство!


Daily Traffic: 1,550 Website Worth: $ 13,200
vecer.mk

vecer.mk vecer.mk vecer.mk
Вечер, прв дознава
..први во Македонија


Daily Traffic: 3,050 Website Worth: $ 12,100
sdk.mk

sdk.mk sdk.mk sdk.mk
Почетна - Сакам да кажам - Сакам Да Кажам
Почетна - Сакам да кажам - Сакам Да Кажам


Daily Traffic: 2,516 Website Worth: $ 8,600
motika.mk

motika.mk motika.mk motika.mk
Мотика | Се насмеа ли денес?
Мотика | Се насмеа ли денес?


Daily Traffic: 750 Website Worth: $ 8,400
lokalno.mk

lokalno.mk lokalno.mk lokalno.mk
Локално - Точни и вистинити информации
Точни и вистинити информации


Daily Traffic: 2,630 Website Worth: $ 8,100
skopjeinfo.mk

skopjeinfo.mk skopjeinfo.mk skopjeinfo.mk
Sucuri WebSite Firewall - Access Denied
Sucuri WebSite Firewall - Access Denied


Daily Traffic: 1,550 Website Worth: $ 7,200
kafepauza.mk

kafepauza.mk kafepauza.mk kafepauza.mk
Кафе пауза
Читај на раат!


Daily Traffic: 1,597 Website Worth: $ 6,700
ubavinaizdravje.mk

ubavinaizdravje.mk ubavinaizdravje.mk ubavinaizdravje.mk
Sucuri WebSite Firewall - Access Denied
Sucuri WebSite Firewall - Access Denied


Daily Traffic: 1,650 Website Worth: $ 6,600
zenskimagazin.mk

zenskimagazin.mk zenskimagazin.mk zenskimagazin.mk
Женски Магазин
Женски Магазин


Daily Traffic: 1,650 Website Worth: $ 6,000
mms.mk

mms.mk mms.mk mms.mk
Насловна на Македонски Медиа Сервис - ММС
Насловна на Македонски Медиа Сервис - ММС


Daily Traffic: 1,900 Website Worth: $ 5,700
nezavisen.mk

nezavisen.mk nezavisen.mk nezavisen.mk
Насловна - Независен Весник
Дневни вести и информации. Сите информации од Северна Македонија и светот на едно место. Посетете го вебсајтот на Независен Весник.


Daily Traffic: 1,750 Website Worth: $ 5,300
24info.mk

24info.mk 24info.mk 24info.mk
24 инфо - 24 Инфо
Секогаш во тек со настаните во Македонија и регионот!


Daily Traffic: 1,300 Website Worth: $ 3,900
vecer.press

vecer.press vecer.press vecer.press
Вечер ...1963 | Vecer MK | Вечер, дневен весник основан 1963 година. Информирајте се први на Вечер МК
Вечер ...1963 | Vecer MK | Вечер, дневен весник основан 1963 година. Информирајте се први на Вечер МК


Daily Traffic: 1,300 Website Worth: $ 3,900
akademik.mk

akademik.mk akademik.mk akademik.mk
Почетна | Академик
Почетна | Академик


Daily Traffic: 400 Website Worth: $ 3,200
360stepeni.mk

360stepeni.mk 360stepeni.mk 360stepeni.mk
360 степени
360 степени


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 1,000
makedonski.info

makedonski.info makedonski.info makedonski.info
Македонски јазичен портал
Македонски јазичен портал


Daily Traffic: 1,800 Website Worth: $ 0
novatv.mk

novatv.mk novatv.mk novatv.mk
НОВА ТВ - Почетна
Почетна


Daily Traffic: 15,250 Website Worth: $ 0
neptun.mk

neptun.mk neptun.mk neptun.mk
Нептун - Живеј подобро секој ден
Нептун е најголемиот малопродажен ланец за бела техника и електроника во Македонија. Основан е во 1998 година и застапен со 25 продавници.


Daily Traffic: 2,150 Website Worth: $ 0
emagazin.mk

emagazin.mk emagazin.mk emagazin.mk
Please Wait... | Cloudflare
Please Wait... | Cloudflare


Daily Traffic: 1,200 Website Worth: $ 0
inovativnost.mk

inovativnost.mk inovativnost.mk inovativnost.mk
Почетна - Иновативност
Почетна - Иновативност


Daily Traffic: 450 Website Worth: $ 0
youth.rs

youth.rs youth.rs youth.rs
[ youth.rs ]
[ youth.rs ]


Daily Traffic: 54,500 Website Worth: $ 593,900
calificativ.ro

calificativ.ro calificativ.ro calificativ.ro
Calificativ.ro - www.calificativ.ro
Calificativ.ro - www.calificativ.ro


Daily Traffic: 26,500 Website Worth: $ 300,800
kg.ac.rs

kg.ac.rs kg.ac.rs kg.ac.rs
Универзитет у Крагујевцу
Универзитет у Крагујевцу је самостална високошколска установа, чији је оснивач Република Србија. Универзитет је основан 21. маја 1976. године, али су прве високошколске институције у Крагујевцу почеле са радом 1960. године, као одељења београдских факултета. Корени Универзитета у Крагујевцу и високог школства у Србији сежу до далеке 1838. године, када су у Крагујевцу, тада престоном граду обновљене Србије, никле прве просветне, културне и привредне институције и основана прва високошколска институција - Лицеј Кнежевине Србије - који је 1841. године пресељен у Београд и прерастао у Универзитет у Београду. При изради концепције Универзитета усвојен је модел разуђеног универзитета, који се развија на принципу децентрализације, а према потребама привреде и друштвених делатности Шумадије и Поморавља, подручја које има око 600.000 становника. Осам година касније оснива се


Daily Traffic: 18,500 Website Worth: $ 232,800
alfa.edu.rs

alfa.edu.rs alfa.edu.rs alfa.edu.rs
Алфа БК Универзитет - Први приватни Универзитет у Србији
FINANSIJE, BANKARSTVO I REVIZIJA MENADŽMENT U SPORTU STRANI JEZICI


Daily Traffic: 16,000 Website Worth: $ 182,900
unsa.ba

unsa.ba unsa.ba unsa.ba
Univerzitet u Sarajevu
Web prezentacija Univerziteta u Sarajevu


Daily Traffic: 4,215 Website Worth: $ 48,500
untag-sby.ac.id

untag-sby.ac.id untag-sby.ac.id untag-sby.ac.id
Universitas 17 Agustus 1945 Surabaya (UNTAG)
kita dinamai berdasarkan hari proklamasi kemerdekaan Indonesia, untuk mewarisi semangat kebebasan bangsa kita. Didirikan secara resmi pada 30 Mei 1966, universitas ini termasuk universitas swasta tertua di Indonesia. Terletak di Surabaya, kota metropolitan terbesar kedua setelah Jakarta, terkenal dengan kehidupan dinamis dan kosmopolitan dari pelabuhan internasional dan pusat perdagangan Indonesia yang sibuk, terhubung dengan penerbangan langsung ke Guangzhou, Shanghai, Hong Kong, Singapura, Kuala Lumpur, Sydney, dan lainnya.


Daily Traffic: 3,050 Website Worth: $ 34,100
ekonomija.ac.me

ekonomija.ac.me ekonomija.ac.me ekonomija.ac.me
Univerzitet Crne Gore - O Univerzitetu
Univerzitet Crne Gore je nastarija, najveća i najuglednija ustanova visokog obrazovanja u Crnoj Gori. U okviru Univerziteta djeluje devetnaest fakulteta i dva naučna instituta. Univerzitet nudi studije u svim oblastima prirodnih, tehničkih, medicinskih, biotehničkih, društvenih i humanističkih nauka i umjetnosti i sporta.


Daily Traffic: 1,000 Website Worth: $ 21,000
dmv.mathematik.de

dmv.mathematik.de dmv.mathematik.de dmv.mathematik.de
Deutsche Mathematiker-Vereinigung
Die Deutsche Mathematiker-Vereinigung (DMV) setzt sich seit 1890 für alle Belange der Mathematik ein. Sie fördert Forschung, Lehre und Anwendungen der Mathematik sowie den nationalen und internationalen Erfahrungsaustausch. Sie vertritt die Interessen der Mathematik in Gesellschaft, Schule, Hochschule und Bildungspolitik. Die DMV bietet den Rahmen und Unterstützung für vielfältige Initiativen und Aktivitäten zur Vermittlung und Darstellung von Mathematik in der Öffentlichkeit.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 20,900
gbaps.org

gbaps.org gbaps.org gbaps.org
Home
The Green Bay Area Public School District is the fifth largest public school district in Wisconsin and was founded in 1856. We offer parents a variety of choices in educating their children for the 21st century.


Daily Traffic: 1,500 Website Worth: $ 20,500
prijemni.infostud.com

prijemni.infostud.com prijemni.infostud.com prijemni.infostud.com
Prijemni - Upis na studije, fakultet, viša škola -
Pronađite fakultet/visoku školu i započnite studije. Vredi studirati


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 20,300
singidunum.rs

singidunum.rs singidunum.rs singidunum.rs
Univerzitet Singidunum : Singidunum University
Univerzitet Singidunum je prvi privatni Univerzitet u Srbiji koji je od Ministarstva prosvete dobio akreditaciju i dozvolu za rad.


Daily Traffic: 25 Website Worth: $ 20,200
cambridgeblog.org

cambridgeblog.org cambridgeblog.org cambridgeblog.org
FifteenEightyFour | Cambridge University Press | The Official Blog of Cambridge University Press
It is sometimes overlooked that many thousands of women served alongside men in the British armed forces during the Second World War. Over the conflict, some 600,000 women were absorbed into the three British women's auxiliary services – the Women's Auxiliary Air Force, the Auxiliary Territorial Service, and the Women's Royal Naval Service.


Daily Traffic: 315 Website Worth: $ 14,400
mfkg.rs

mfkg.rs mfkg.rs mfkg.rs
Факултет инжењерских наука у Крагујевцу
Zvanicna internet prezentacija Fakulteta inženjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu, jedan od najuglednijih i najprestižnijih naučno-obrazovnih institucija u oblasti tehničkih nauka, savremena naučno-obrazovna institucija sa jasno definisanom misijom, vizijom, ciljevima i programskim opredeljenjima.


Daily Traffic: 125 Website Worth: $ 13,800
mathematik.de

mathematik.de mathematik.de mathematik.de
Deutsche Mathematiker-Vereinigung
Die Deutsche Mathematiker-Vereinigung (DMV) setzt sich seit 1890 für alle Belange der Mathematik ein. Sie fördert Forschung, Lehre und Anwendungen der Mathematik sowie den nationalen und internationalen Erfahrungsaustausch. Sie vertritt die Interessen der Mathematik in Gesellschaft, Schule, Hochschule und Bildungspolitik. Die DMV bietet den Rahmen und Unterstützung für vielfältige Initiativen und Aktivitäten zur Vermittlung und Darstellung von Mathematik in der Öffentlichkeit.


Daily Traffic: 1,450 Website Worth: $ 13,500
studentskisavet.com

studentskisavet.com studentskisavet.com studentskisavet.com
Студентски съвет на НБУ
Студентски съвет сведомява студентите за всичко, от което имат нужда да бъдат информирани по време на академичните си занимания в НБУ. Помага във възникналите проблеми, свързани с учебния процес, включително и когато проблемите са породени от нередности в работата на университета или по някъкав начин е понижено качеството на ”продукта” образование, който те получават срещу парите си. Насърчава студентската активност и да оказва съдействие на колегите си за представянето на техни проекти пред ръководството на университета. Студентски съвет на НБУ е организация, която се състои от три звена: Студенско представителство, Студентски съвет, Управителен съвет. Състав на Студентските представители (СП) включва всички излъчени редовни студенти за студентски представители. Това става на насрочени за целта студентски избори на всеки две години.


Daily Traffic: 500 Website Worth: $ 12,200
internships.llnl.gov

internships.llnl.gov internships.llnl.gov internships.llnl.gov
Students
The Lawrence Livermore National Laboratory (LLNL) hosts 300 to 400 undergraduate and graduate students every summer in support of its world-class scientific facilities and staff and in an effort to help train the nation’s next generation of scientists and engineers.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 11,500
medfak.ni.ac.rs

medfak.ni.ac.rs medfak.ni.ac.rs medfak.ni.ac.rs
Медицински факултет Универзитета у Нишу - Медицински факултет Универзитета у Нишу
Медицински факултет Универзитетa у Нишу је државна, образовна и научна институција високог образовањa у Рeпублици Србиjи.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 11,300
pmf.ni.ac.rs

pmf.ni.ac.rs pmf.ni.ac.rs pmf.ni.ac.rs
Prirodno-matematički fakultet
Prirodno-matematički fakultet je akreditovana obrazovno-naučna ustanova koja ostvaruje studijske programe u svim oblastima prirodno-matematičkih nauka.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 10,600
publisher.medfak.ni.ac.rs

publisher.medfak.ni.ac.rs publisher.medfak.ni.ac.rs publisher.medfak.ni.ac.rs
Медицински факултет Универзитета у Нишу - Медицински факултет Универзитета у Нишу
Медицински факултет Универзитетa у Нишу је државна, образовна и научна институција високог образовањa у Рeпублици Србиjи.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 10,500
etf.ucg.ac.me

etf.ucg.ac.me etf.ucg.ac.me etf.ucg.ac.me
Univerzitet Crne Gore - O Univerzitetu
Univerzitet Crne Gore je nastarija, najveća i najuglednija ustanova visokog obrazovanja u Crnoj Gori. U okviru Univerziteta djeluje devetnaest fakulteta i dva naučna instituta. Univerzitet nudi studije u svim oblastima prirodnih, tehničkih, medicinskih, biotehničkih, društvenih i humanističkih nauka i umjetnosti i sporta.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 10,500
ekfak.kg.ac.rs

ekfak.kg.ac.rs ekfak.kg.ac.rs ekfak.kg.ac.rs
Економски факултет у Крагујевцу
Eкoнoмски фaкултeт у Крaгуjeвцу je aкрeдитoвaнa висoкoшкoлскa институциja, Рeaлизуje oснoвнe aкaдeмскe студиje у трajaњу oд чeтири гoдинe крoз двa студиjскa прoгрaмa: Eкoнoмиja сa мoдулимa: Oпштa eкoнoмиja, Финaнсиje, бeрзe и бaнкaрствo Пoслoвнa eкoнoмиja и мeнaџмeнт сa мoдулимa: Maркeтинг, Рaчунoвoдствo и пoслoвнe финaнсиje, Meнaџмeнт, Tуризaм и хoтeлиjeрствo. Maстeр aкaдeмскe студиje: Eкoнoмиja (мoдули: Oпштa eкoнoмиja, Финaнсиje, бeрзe и бaнкaрствo), Пoслoвнa eкoнoмиja и мeнaџмeнт (мoдули: Maркeтинг, Рaчунoвoдствo и пoслoвнe финaнсиje, Meнaџмeнт, Tуризaм и хoтeлиjeрствo, Eлeктрoнскo пoслoвaњe). Дoктoрскe aкaдeмскe студиje сe рeaлизуjу крoзстудиjски прoгрaм Eкoнoмиja: Maкрoeкoнoмиja, Упрaвљaњe пoслoвaњeм и Рaчунoвoдствo и пoслoвнe финaнсиje.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 10,100
acentoespanol.com

acentoespanol.com acentoespanol.com acentoespanol.com
Español para extranjeros | Libros, métodos y manuales para aprender ELE
Acento Español es una editorial especializada en libros de español para extranjeros ELE, y materiales para aprender y enseñar español.


Daily Traffic: 120 Website Worth: $ 8,100
tfb.ba

tfb.ba tfb.ba tfb.ba
Tehnički fakultet Bihać
Tehnički fakultet je organizaciona jedinica Univerziteta u Bihaću. Fakultet je organiziran u pet odsjeka: Mašinski, Elektrotehnički, Građvinski, Drvnoindustrijski i Tekstilni. Nastavni proces se izvodi u dva ciklusu, gdje prvi ciklus traje 4 godine, odnosno 8 semestara, dok drugi traje 2 godine, odnosno 4 semestra.


Daily Traffic: 490 Website Worth: $ 7,500
arilje.org.rs

arilje.org.rs arilje.org.rs arilje.org.rs
Општина Ариље - Званична интернет презентација
O gradu, aktuelnosti, privreda, turizam, lokalna samouprava. Tekuce vesti i e-uprava.


Daily Traffic: 120 Website Worth: $ 6,200
empirica.ba

empirica.ba empirica.ba empirica.ba
POČETNA
Visoka škola računarstva i poslovnih komunikacija eMPIRICA u Tuzli i Brčkom nudi jedinstvene studijske programe u BiH i visokokvalitetan pristup obrazovnom procesu, u kojem se zahtjevi i potrebe studenta nalaze u fokusu. Odaberite jedan od naših studijskih programa, Inženjerska informatika, Poslovna informatika ili Računarstvo i informatika (smjerovi: Softversko inženjerstvo, Inženjerska informatika, Multimedijsko računarstvo, Poslovna informatika), i krenite sa nama u digitalnu budućnost.


Daily Traffic: 20 Website Worth: $ 5,700
finki.mk

finki.mk finki.mk finki.mk
IIS Windows Server
IIS Windows Server


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 5,400
talents.sk

talents.sk talents.sk talents.sk
Homepage | Monopoly.vc
konferencia pre studentov, ktori koncia vysoku skolu


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 5,100
languagebyvideo.com

languagebyvideo.com languagebyvideo.com languagebyvideo.com
Free File Converter Online - AnyConv
Easy tool to convert documents, images, audio and video files online - AnyConv file converter.


Daily Traffic: 15 Website Worth: $ 5,100
seminarskirad.com

seminarskirad.com seminarskirad.com seminarskirad.com
Besplatni seminarski radovi - Maturski, Diplomski i Master Ekonomija | Marketing | Menadžment | Informatika
Na ovom sajtu nalazi se veliki broj maturskih, seminarski, diplomskih i master radova do kojih možete doći besplatno kroz razmenu. Sadrži primere gotovih radova, savete i korisne linkove. Cilj stranice je da podstakne autore na kvalitetniji rad pružajući im neophodne informacije.


Daily Traffic: 30 Website Worth: $ 3,600
cardspecials.net

cardspecials.net cardspecials.net cardspecials.net
Credit Card Specials | Compare Credit Cards | Apply Securely
Compare Credit Card Specials at CardSpecials.net. Search credit cards and reviews. Apply for the best credit cards that offer instant approval, low interest rates, rewards, cash back, low rate balance transfers, and more.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 3,000
studenti.rs

studenti.rs studenti.rs studenti.rs
Mesto za uspešne studente | studenti.rs
Mesto za uspešne studente | studenti.rs


Daily Traffic: 750 Website Worth: $ 2,600
hochschulportal.de

hochschulportal.de hochschulportal.de hochschulportal.de
Professor Beck & Partner
Professor Beck & Partner


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 2,100
oceniprofesora.com

oceniprofesora.com oceniprofesora.com oceniprofesora.com
Oceni Profesora
Portal oceniprofesora.com je mesto na kojem studenti ocenjuju svoje profesore, asistente, nastavnike i predavače.


Daily Traffic: 50 Website Worth: $ 1,900
fink.rs

fink.rs fink.rs fink.rs
Факултет инжењерских наука у Крагујевцу
Zvanicna internet prezentacija Fakulteta inženjerskih nauka Univerziteta u Kragujevcu, jedan od najuglednijih i najprestižnijih naučno-obrazovnih institucija u oblasti tehničkih nauka, savremena naučno-obrazovna institucija sa jasno definisanom misijom, vizijom, ciljevima i programskim opredeljenjima.


Daily Traffic: 140 Website Worth: $ 1,500
editurabadea.ro

editurabadea.ro editurabadea.ro editurabadea.ro
Editura Badea - comentarii literare pentru elevii de gimnaziu si de liceu
Editura Badea - comentarii literare pentru elevii de gimnaziu si liceu : gimnaziu, liceu, admitere


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 600
konkursi.rs

konkursi.rs konkursi.rs konkursi.rs
Konkursni glasnik
O svim konkursima na istom mestu - aktuelni i najsvežiji konkursi koji su dostupni domaćim firmama, preduzetnicima, neprofitnim organizacijama


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 600
liacs.nl

liacs.nl liacs.nl liacs.nl
Computer Science at Leiden University - Leiden University
LIACS is the Computer Science institute of Leiden University, offering various bachelor- and master degree programmes


Daily Traffic: 100 Website Worth: $ 600
pedpresa.com.ua

pedpresa.com.ua pedpresa.com.ua pedpresa.com.ua
Освітній портал Педагогічна преса
Про освіту в Україні і за кордоном. Від садочка і школи, до вишу і магістратури. НУШ, ЗДО, ЗЗСО, ЗВО, ЗНО, МОН, УЦОЯО, ДСЯО, НАЗЯВО. Вчителі, учні і батьки.


Daily Traffic: 10 Website Worth: $ 600
ucitelskenoviny.cz

ucitelskenoviny.cz ucitelskenoviny.cz ucitelskenoviny.cz
Učitelské noviny
Učitelské noviny.


Daily Traffic: 120 Website Worth: $ 500
pedpresa.com

pedpresa.com pedpresa.com pedpresa.com
Освіта в Україні та світі - Освіта в Україні та світі
Освіта в Україні та світі - Освіта в Україні та світі


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 500
fdu.edu.rs

fdu.edu.rs fdu.edu.rs fdu.edu.rs
Факултет драмских уметности, Универзитет уметности у Београду
Факултет драмских уметности, Универзитет уметности у Београду


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 200
indeks.rs

indeks.rs indeks.rs indeks.rs
Indeks | Lepo lice Srbije
Indeks | Lepo lice Srbije


Daily Traffic: 50 Website Worth: $ 200
casovimatematike.rs

casovimatematike.rs casovimatematike.rs casovimatematike.rs
Preview Image
Dobro došli. Ja sam Rodoljub Jovanović i držim privatne časove matematike za sve uzraste jos od 1993. godine kada sam bio učenik III razreda Matematičke gimnazije u Beogradu.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
eu.ac.rs

eu.ac.rs eu.ac.rs eu.ac.rs
Evropski Univerzitet
Evropski univerzitet u Beogradu je samostalna visokoškolska ustanova koja razvija visokoškolsko obrazovanje, nauku, tehnologiju i umetnost i time doprinosi razvoju ne samo Srbije nego i Evrope


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100fakulteti.mk alternatives and similar web sites

Similar Websites SearchWhat is siteprice.org?

siteprice.org is a free website price, website worth calculator and domain valuation estimation checker tool.

siteprice.org helps you to find your website market price and your domain value. It's not easy to calculate and estimate a website price exactly. siteprice.org estimates the website market price(not the business price) with using several information with gathering, collecting and analyzing data from internet resources.

The algorithm makes an estimation for the website value assuming that if the website uses Google Adsense in every page and 3 ads in proper best locations. If you own this website and even if you are using Adsense and not getting a similar income, we would suggest to research ad placement to get better income.

To estimate the worth of a website, siteprice.org calculates with its own unique algorithm. If you want to sell your website or buy a website you'll probably need to know that "what is the estimated value of the site" and appraise it.

And maybe your website or a website worths thousands. Maybe you don't even think about to sell your website, but don't miss your chance, calculate your website estimated price and put it your site to catch somebody who may want to interest your website.

siteprice.org allows you to sell your website/domain and buy websites with website hosting. You can find cheap domains and purchase domain names. To sell your website or domain, calculate your website price then put the siteprice.org code to your website to attrack your visitors to sell your website/domain and tell them you may sell your website or domain.

If you want to sell websites you own or buy an already existing website, siteprice.org is one of the easiest place that you can find. We want to bring sellers and buyers together and contact with them easily and establish a trade environment.