Top 20 autyzm-sklep.pl competitors
www.autyzm-sklep.pl
estimated website worth is

$ 100

<%= websiteWorthResult.URL + " thumbnail" %>
Website worth calculated at 8/8/2020
Check autyzm-sklep.pl website worth


autyzm-sklep.pl competitorssynapsis.org.pl

synapsis.org.pl synapsis.org.pl
Fundacja Synapsis | Fundacja dla dzieci i dorosłych z autyzmem
Fundacja Synapsis | Fundacja dla dzieci i dorosłych z autyzmem


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 1,080,000,100
afiti.pl

afiti.pl afiti.pl
Pomocne zabawki Science Fun - Afiti.pl
Pomocne zabawki Science Fun - Afiti.pl


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 1,080,000,100
centrummetodykrakowskiej.pl

centrummetodykrakowskiej.pl centrummetodykrakowskiej.pl
Centrum Metody Krakowskiej - Serwis Logopedyczny
Sklep Wydawnictwa Centrum Metody Krakowskiej posiada w swojej ofercie pomoce i książki, które skierowane są do rodziców, nauczycieli, terapeutów oraz wszystkich osób zajmujących się pracą z dziećmi, w tym z dziećmi z zaburzeniami komunikacji językowej.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 1,080,000,100
empis.pl

empis.pl empis.pl
Zabawki edukacyjne i sprzęt do Integracji Sensorycznej
Empis to sklep z zabawkami i sprzętem do rehabilitacji oraz integracji sensorycznej. Przedstawiamy Ci bogatą ofertę narzędzi, dzięki którym w sposób kompletny i profesjonalny wyposażysz swoje sale zajęciowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Daily Traffic: 245 Website Worth: $ 3,300
wir-wydawnictwo.com

wir-wydawnictwo.com wir-wydawnictwo.com
Wydawnictwo WiR
Wydawnictwo WiR specjalizuje się w publikacjach przeznaczonych dla nauczycieli, logopedów, terapeutów i rodziców. Organizuje też warsztaty i szkolenia.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 2,100
autyzmwszkole.com

autyzmwszkole.com autyzmwszkole.com
autyzmwszkole.com – autyzm objawy rewalidacja umiejętności społeczne scenariusze Asperger emocje komunikacja motoryka spektrum niepełnosprawność intelektualna logopedia scenariusze szkoła masowa
autyzm objawy rewalidacja umiejętności społeczne scenariusze Asperger emocje komunikacja motoryka spektrum niepełnosprawność intelektualna logopedia scenariusze szkoła masowa


Daily Traffic: 150 Website Worth: $ 1,100
sotis.pl

sotis.pl sotis.pl
Centrum Terapii Autyzmu SOTIS
Opis strony sotis.pl


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 600
polskiautyzm.pl

polskiautyzm.pl polskiautyzm.pl
Autyzm Baza Wiedzy: objawy, przyczyny, terapia, diagnoza | Polski Autyzm
Autyzm jest zaburzeniem rozwoju diagnozowanym coraz częściej. Objawy dotyczą głównie nawiązywania relacji społecznych oraz komunikacji.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 200
lidibrii.pl

lidibrii.pl lidibrii.pl
Pomoce edukacyjne pomoce terapeutyczne
sklep z zabawkami edukacyjnymi oraz pomocami i narzędziami dla psychologów, logopedów, pedagogów. Prezentujemy narzędzia do edukacji i terapii przydatne w szkołach i przedszkolach. Pomoce do rewalidacji dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności i orzeczeniu o kształceniu specjalnym.Zabawki i pomoce terapeutyczne, edukacyjne, pomoce i zabawki terapeutyczne. Narzędzia do terapii, dla dzieci i niemowląt. Wyposażenie placówek oświatowych, medycznych oraz instytucji terapii i edukacji dziecka. Zabawki sensoryczne, zabawki do terapii sensorycznej, zabawki do terapii integracji sensorycznej, pomoce terapeutyczne, pomoce rehabilitacyjne. Oferujemy szeroki wybór zabawek i pomocy do ćwiczeń terapeutycznych, które wspierają rozwój funkcji poznawczych, percepcji wzrokowej i słuchowej oraz funkcji motorycznych. Mogą również wspierać rozwój zmysłowy, w tym rozwój funkcji dotykowych, zmysł równowagi i czucia głębokiego (propriocepcji). Nasze zabawki są odpowiednie również dla dzieci z zaburzeniami mowy i języka, komunikacji, rozwoju społecznego - dzieci z autyzmem i zespołem aspergera, a także z centralnymi zaburzeniami słuchu (capd). W naszej ofercie znajdują się też nożyczki terapeutyczne, ułatwiające cięcie i trening motoryki rąk osobom starszym lub z mózgowym porażeniem dziecięcym, po udarach i z obniżoną sprawnością ruchową rąk i nadgarstków. Oferujemy również pomoce dla nauczycieli: matematyki, języka polskiego, angielskiego oraz prezenty dla nauczycieli


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
sklep-kajkosz.pl

sklep-kajkosz.pl sklep-kajkosz.pl
Kajkosz
Oferowane przez nas pomoce edukacyjne i terapeutyczne przydatne w leczeniu zaburzeń SI oraz wyposażenie dla przedszkoli i rodziców wzbogaciliśmy o sprzęt do rehabilitacji. Zapraszamy!


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
poradnikautystyczny.pl

poradnikautystyczny.pl poradnikautystyczny.pl
Poradnik Autystyczny - autyzm, zespół Aspergera, terapia, kompendium najlepszej wiedzy, mapa placówek
Wszystko co chcesz wiedzieć o autyzmie, a wstydzisz się zapytać. Strona dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się wszystkiego o autyzmie i całościowych zaburzeniach rozwojowych. Edukacja, terapie, subkonta, co robić po diagnozie, gdzie szukać pomocy. Wiarygodne informacje na temat autyzmu. Czym jest autyzm? Przyczyny autyzmu, objawy, zaburzenia towarzyszące, terapia autyzmu


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
anwi.edu.pl

anwi.edu.pl anwi.edu.pl
ANWI – Księgarnia Logopedyczno-Edukacyjna
Oferujemy szeroki zakres materiałów edukacyjnych dla szkół, logopedów i pedagogów. Nasze zestawy ćwiczeń mają na celu zadbać o zdrowy rozwój uczniów w wieku szkolnym i przedszkolnym. W naszej ofercie znajdują się również podręczniki dla dzieci z niepełnosprawnościami intelektualnymi


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
pppboleslawiec.pl

pppboleslawiec.pl pppboleslawiec.pl
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bolesławcu
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bolesławcu jest placówką publiczną, która udziela pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej dzieciom, rodzicom, nauczycielom.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
niebieskiskarb.pl

niebieskiskarb.pl niebieskiskarb.pl
Niebieski Skarb - Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu
Celem Stowarzyszenia jest pomoc osobom autystycznym i z cechami autyzmu, oraz ich opiekunom. Wspieramy kilkadziesiąt dzieci i ich rodziców.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
wedrujaczautyzmem.pl

wedrujaczautyzmem.pl wedrujaczautyzmem.pl
Wędrując z autyzmem Łukasz Biniaś
Wędrując z autyzmem Łukasz Biniaś


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
navicula.pl

navicula.pl navicula.pl
Navicula - Centrum terapii i Autyzmu w Łodzi Navicula - autyzm - nikt nie chce być sam - Krajowe Towarzystwo Autyzmu w Łodzi - Centrum terapii i Autyzmu w Łodzi Navicula - Centrum terapii i Autyzmu w Łodzi Navicula - autyzm - nikt nie chce być sam - Krajowe Towarzystwo Autyzmu w Łodzi - autyzm - nikt nie chce być sam - Krajowe Towarzystwo Autyzmu w Łodzi
Centrum terapii i Autyzmu w Łodzi Navicula - autyzm - nikt nie chce być sam


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 100
pomocautyzm.org

pomocautyzm.org pomocautyzm.org
SZKOLENIA Fundacji Pomoc Autyzm
Ponad 20 tematów | najwyższe oceny na rynku | praktyczne i konkretne szkolenia na temat autyzmu - SPRAWDŹ - Trening Umiejętności Społecznych, AAC, Zachowania Trudne, Dziecko z ASD w przedszkolu - szkolenia Fundacja Pomoc Autyzm


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 0
hipolit.eu

hipolit.eu hipolit.eu
Oferta sprzedaży domeny: hipolit.eu
Cena domeny: do negocjacji. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 0
vitaoaza.pl

vitaoaza.pl vitaoaza.pl
Suplementy diety Vitaoaza - Sklep z Suplementami i Witaminami
W sklepie Vitaoaza znajdziesz suplementy diety i witaminy wyłącznie od wyselekcjonowanych producentów. Gwarancja jakości, bezpieczeństwa i naszego wsparcia.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 0
kirkman.pl

kirkman.pl kirkman.pl
Kirkman.pl
Kirkman® to wiodący producent hipoalergicznych suplementów diety dla osób o szczególnych potrzebach i wrażliwości na pokarmy. Każdy produkt został przebadany na zawartość ponad 950 zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska.


Daily Traffic: 0 Website Worth: $ 0

What is siteprice.org?

siteprice.org is a free website price, website worth calculator and domain valuation estimation checker tool.

siteprice.org helps you to find your website market price and your domain value. It's not easy to calculate and estimate a website price exactly. siteprice.org estimates the website market price(not the business price) with using several information with gathering, collecting and analyzing data from internet resources.

The algorithm makes an estimation for the website value assuming that if the website uses Google Adsense in every page and 3 ads in proper best locations. If you own this website and even if you are using Adsense and not getting a similar income, we would suggest to research ad placement to get better income.

To estimate the worth of a website, siteprice.org calculates with its own unique algorithm. If you want to sell your website or buy a website you'll probably need to know that "what is the estimated value of the site" and appraise it.

And maybe your website or a website worths thousands. Maybe you don't even think about to sell your website, but don't miss your chance, calculate your website estimated price and put it your site to catch somebody who may want to interest your website.

siteprice.org allows you to sell your website/domain and buy websites with website hosting. You can find cheap domains and purchase domain names. To sell your website or domain, calculate your website price then put the siteprice.org code to your website to attrack your visitors to sell your website/domain and tell them you may sell your website or domain.

If you want to sell websites you own or buy an already existing website, siteprice.org is one of the easiest place that you can find. We want to bring sellers and buyers together and contact with them easily and establish a trade environment.Scroll Top